Vilkaviškio sporto centro naujienos

Alytuje įvyko šachmatų turnyras!

📣Šeštadienį (gegužės 23 d.) Alytuje įvyko šachmatų turnyras šachmatų treneriui Rimantui Žebeliui atminti!
🫶Tai buvo ne tik puikus treneris, bet ir patyręs šachmatininkas, aktyviai dalyvavęs Dzūkijos šachmatų gyvenime!
🏆Jaunių grupėje, kur dalyvavo 48 jaunieji šachmatininkai puikiai sužaidė Vilkaviškio SC jaunoji sportininkė Viltė Maurutytė, kur U10 grupėje, mergaičių įskaitoje tapo nugalėtoja.
Pasidalinkite
Į viršų