Vilkaviškio sporto ir pramogų centro naujienos

Jubiliejinės, 65-osios, Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybės „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti

Jubiliejinės, 65-osios, Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybės prasidės jau  nuo lapkričio 12 d. Norintys dalyvauti, paraiškas gali teikti iki spalio 31 d.  Paraiškos formą galima rasti interneto svetainėje www.vilkaviskis.lt. – https://vilkaviskis.lt/kvieciame-registruotis-i-krepsinio-pirmenybes-2/?fbclid=IwAR0FnfvNVupyGfGYYRrL11WNt8WL49vRLu0SzUAq3aKfgBDS9boYM2luK_A
Paraiškas ir starto mokestį – 500 eurų iki spalio 31 d., pirmadienio, galima pristatyti į Vilkaviškio sporto ir pramogų centrą (Kab. Nr. 236, Sporto g. 3, Vilkaviškis) arba atsiųsti el. paštu info@vilkaviskiosportas.lt , o starto mokestį pervesti į Vilkaviškio sporto ir pramogų centro banko sąskaitą LT877181000001142008.

Į komandos sudėtį leidžiama įtraukti iki 17 žaidėjų, neribojamas nevietinių žaidėjų skaičiaus.  Į pirmenybes gali registruotis ekipos iš kitų rajonų.
Išliekantis apribojimas – ekipoje galės būti ne daugiau kaip trys sportininkai, rungtyniaujantys Regionų krepšinio lygoje, tačiau rungtynėse galės žaisti tik du iš jų. Aukštesnėse šalies ar užsienio lygose žaidžiantys sportininkai rajono pirmenybėse kovoti negalės.

Pasidalinkite
Scroll to Top