Vilkaviškio sporto centro naujienos

Marijampolės apskrities vaikų lengvosios atletikos atviras čempionatas!

📣Puikūs jaunųjų lengvaatlečių startai Marijampolės apskrities čempionate! Iškovoti keturi sidabro medaliai👏

🤸Marijampolės apskrities vaikų lengvosios atletikos atvirame čempionate puikiai pasirodė jaunieji sportininkai, namo parsivežę net kelis vicečempionų titulus!

Varžybose, kuriose rungėsi 2013–2014 m. g. bei 2015 m. g. ir jaunesni vaikai, jaunieji bėgikai demonstravo didelį kovingumą ir fiksavo puikius rezultatus⬇️

🧐Vyresniųjų (2013–2014 m. g.) amžiaus grupėje ištvermės distancijose sublizgėjo trenerio Modesto Saldukaičio auklėtiniai!

🥈Mergaičių 1000 metrų bėgimo rungtyje antrąją vietą iškovojo ir sidabro medaliu pasipuošė Katalėja Ščenikova. Nuo jos neatsiliko ir komandos draugai, startavę 600 metrų distancijoje: mergaičių grupėje vicečempione tapo Sintija Galinaitytė, o berniukų bėgime antrąją vietą išplėšė trenerės Rūtos Kiškėnienės auklėtinis Emilis Šuliauskas. Jauniausiųjų (2015 m. g. ir jaunesnių) grupėje puikiu bėgimu džiugino trenerės Inos Dubickienės auklėtinė Smiltė Verbanovaitė, kuri savo distancijoje taip pat iškovojo garbingą 2-ąją vietą.

🏅Keletui sportininkų iki medalių pritrūko vos akimirkos. Tik per plauką nuo prizinės vietos liko ir ketvirtąsias pozicijas čempionate užėmė:

•Luka Auksoraitytė – 60 m sprinto rungtyje (trenerė I. Dubickienė);
•Mindaugas Tamošauskas – 1000 m bėgime (trenerė R. Kiškėnienė).

🩷 Sveikiname jaunuosius sportininkus su puikiais pasiekimais bei linkime sėkmės būsimuose vasaros sezono startuose!

Pasidalinkite
Į viršų