Vilkaviškio sporto centro naujienos

Šiaulių arenoje praūžė greitųjų ir žaibo Lietuvos šachmatų čempionatai!

📣Gegužės 9-10 dienomis Šiaulių arenoje praūžė greitųjų ir žaibo vaikų, jaunučių, jaunių Lietuvos šachmatų čempionatai!

♟️Greitųjų šachmatų čempionate dalyvavo 363 dalyvis, šiame rekordinio skaičiaus sportininkų Vilkaviškio SC auklėtiniai aukštumoje:

Deividas Ivanauskas III – oji vieta, Laura Maurutytė III – oji vieta ir plius 53,2 ! reitingo taškų, Žygimanto Narušio taupyklėje plius 59,6 ! reitingo taškų.

Puikiai žaidė ir Jokūbas Kravčenka, Deimantas Ivanauskas, Tautvydas Narušis, vos per žingsnį nuo prizininkų mūsų kovotoja Augustė Ovčinikova.

♟️Žaibo šachmatų čempionate varžėsi 224 sportininkai.

Ant prizininkų pakylos Deividas Ivanauskas II-oji vieta, Augustė Ovčinikova III – oji vieta, Laura Maurutytė šalia, IV – oji vieta, o kiti į Suvalkiją parvežė didelį pliusą reitingo taškų Žygimantas Narušis plius 34,8, Deimantas Ivanauskas plius 43,2, Jokūbas Kravčenka plius 40,8! Taip pat puikiai sukovojo Tautvydas Narušis.

🫶 Vilkaviškio sporto centras didžiuojasi šauniais Suvalkijos minčių galiūnais!

Pasidalinkite
Į viršų