Vilkaviškio sporto centro naujienos

Tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras „Vilkaviškio taurė 2026”

📣Savaitgalį Vilkaviškio sporto centre vakar įvyko jau penkioliktasis tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras „Vilkaviškio taurė 2026”.

🌎Varžybose dalyvavo sportininkai iš Lenkijos, Slovakijos, Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos!

💪Vilkaviškio sporto centre vykusiose varžybose netrūko atkaklių, emocingų dvikovų, azarto ir pastangų siekiant iškovoti medalius!

🤼‍♀️Vilkaviškio imtynininkai puikiai pasirodė savo namų tvirtovėje ir pademonstravo šeimininkų charakterį iškovodami 10 aukso, 2 sidabro ir 4 bronzos medalius!

🫵 Dėkojame visiems buvusiems kartu ir sakome iki susitikimo kitais metais!

Pasidalinkite
Į viršų