📣Gegužės 14 d. Vilkaviškio ,, Aušros” gimnazijos stadione vyko Vilkaviškio r. savivaldybės mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos, kuriose buvo galima dalyvauti individualiai ir už komandą. Kiekvienas sportininkas dalyvavo 1 pasirinktoje rungtyje.
🤸♂️100 m distanciją laimėjo Dovilė Stočkutė iš Pilviškių ,,Santakos” gimnazijos, distanciją įveikusi per 13.34 sek.; antrąja finišą kirto Milda Kavaliauskaitė iš Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos, o trečia vieta atiteko Justei Šlekytėi iš Vilkaviškio ‚Ąžuolo“ progimnazijos.
Vaikinų pirmas 100 m nuotolį įveikė Oleksandr Shylenko iš „Aušros” gimnazijos – per 11.37 sek, Antrą vietą iškovojo Lukas Siauka iš Sūdavos pagrindinės mokyklos, o trečiosios vietos diplomas atiteko Milvydui Blazėvičiui iš Gražiškių gimnazijos.
🤸400 m merginų tarpe I vietą laimėjo Karilė Vitkauskaitė (1.10.77 sek.), Antroje vietoje liko Berta Vaišnoraitė (abi merginos iš Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos). Trečiąją vietą užėmė Ieva Bruožytė iš Sūdavos pagrindinės mokyklos.
Vaikinų tarpe 400 m bėgime I vietą laimėjo Arijus Skrielius (1.06.10 sek), II vietą – Pijus Janušauskas, o III – Povilas Karselis Visi trys vaikinai atstovavo Gražiškių gimnaziją.
🤸♀️1000 m atkarpą per 3.22,0 sek. pirma įveikė Urtė Dubickaitė iš ,,Aušros” gimnazijos. Antroji vieta atiteko Mijai Jonavičiūtei iš Sūdavos pagrindinės mokyklos.
Vaikinų tarpe nugalėtoju tapo Gedeminas Tamošauskas iš Sūdavos pagrindinės mokyklos, 1000 m įveikęs per 3.02,0 sek. .Antra vieta atiteko Lukui Oželui o trečia – Povilui Šmitui. Abu vaikinai iš Gražiškių gimnazijos.
🏋️♂️Rutulio stūmimo rungtį tarp merginų laimėjo Eglė Valavičiūtė – 5.95 m Tarp vaikinų I vietą laimėjo Dainius Sankaitis iš Gražiškių, nustūmęs rutulį 12.50 m. II vieta atiteko Emiliui Krocai iš Sūdavos pagrinfinės mokyklos, o trečia – Jonui Žemaičiui iš ,,Ąžuolo” progimnazijos.
🏇Šuolyje į tolį merginų tarpe pirmąją vietą laimėjo Paulina Rimaitė iš Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos, nušokusi 4.49 m Antrąją vietą iškovojo Emilija Plečkaitytė iš Gražiškių gimnazijos, o trečia liko Gustė Žvingilaitė iš Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos.
Tarp vaikinų toliausiai nušoko Vakaris Vyšniauskas – 5.55 m. Antra vieta atiteko Laurynui Kanapskiui Abu vaikinai iš Gražiškių gimnazijos. Trečioje vietoje liko Jokūbas Baltrušaitis iš „Ąžuolo‘ progimnazijos.
🏆Susumavus komandinius rezultatus, I vietą laimėjo Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos merginų ir GražiŠkių gimnazijos vaikinų komandos. Antrosios vietos atiteko Sūdavos pagrindinės mokyklos merginų ir vaikinų komandoms.. Trečiąją vietą tarp vaikinų užėmė ,,Ąžuolo” progimnazijos komanda.
🫶 Varžybų vyr.teisėja Rūta Kiškėnienė
