Vilkaviškio sporto ir pramogų centras

Apie mus

Vilkaviškio sporto ir pramogų centras įsteigta Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos 2020 m. birželio 26 d. sprendimu.

Centras įsikūręs naujose erdviose patalpose, kurios pritaikytos įvairioms sporto šakoms, kitoms fizinėms veikloms ir aktyviam užimtumui organizuoti.

VIZIJA. Moderni sporto ir pramogų įstaiga Vilkaviškio rajone, puoselėjanti įvairių sporto šakų vertybes, siūlanti aukštą veiklos ir paslaugų kokybę bei įvairias pasirinkimo galimybes, ugdanti ne tik individualius gebėjimus, bet ir socialines kompetencijas, kurių reikia šiuolaikiniam piliečiui, sudaranti optimalias sąlygas sportuoti sportininkams, siekti aukštų sportinių rezultatų, teikianti įvairias pramogas ir sporto paslaugas bendruomenei, turinti aukštos kvalifikacijos darbuotojus, sporto ir pramogų lyderis rajone. Mūsų veiklos tikslai – ugdyti sveiką ir fiziškai aktyvią bendruomenę, didinti kūno kultūros ir sporto paslaugų sklaidą Vilkaviškio rajone, kelti sporto gyvenimo kokybę, suteikiant miesto gyventojams, ypač moksleiviams ir jaunimui, platesnes galimybes tenkinti savo poreikius.

Scroll to Top